İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Ürün Kategorileri

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDAKİ HİZMETLERİMİZ 

  • İş Analizi, İş Değerlemesi, Görev Tanımları Oluşturulması
  • Departmanlara göre Vaka Yazımları, Rol Uygulamaları, Analizler
  • Performans Değerlendirme Sistemi Kurulumu
  • Prim Sistemi Kurulumu
  • Mülakat Teknikleri Eğitimleri-İşe Alım Sistemi Kurulumu
  • İşten Çıkış Süreçleri (İş akdi fesihler, talep üzerine fesihler)
Ayrıca aşağıdaki konularda da şirketlerimize çözüm ortaklarımız ile birlikte hizmetler sunmaktayız.
Bordrolama Çözümleri: 
İşletmeler için, sık sık değişen mevzuatı takip ederek, bordro işlemlerini sorunsuz gerçekleştirmek; hem iş yükünü hem de maliyetleri oldukça yükselten bir süreçtir. Oysa bordrolamanın dış kaynak kullanımı ile çözülmesi hem maliyetleri, hem de riski azaltır. 
Bordrolama konusunda, alanında uzman ve deneyimli kadromuzla, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uyumlu olarak, gizlilik çerçevesinde çözüm sağlıyoruz. Bordrolama çözümlerimiz ile, Sürekli değişen mevzuatı takip etme zorunluluğunuz ortadan kalkar, Özlük işlemlerinde dosyalama ve kontroller tarafımızdan gerçekleştirilir.
Yasal süreçlerle ilgili sorumluluk tamamen şirketimize ait olur. İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı ile ilgili danışmanlık hizmeti sunulur. Kurumunuzun ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış, esnek raporlama olanaklarından yararlanabilirsiniz. 

Yabancı Personel Çalışma İzinleri:
Yabancı personel çalıştırmak isteyen işletmeler için, alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla, ülkemiz kanunları çerçevesinde, ilgili personelin çalışma ve ikamet izinlerinin alınması sürecini yönetiyoruz. 

İstihdam (Seçme - Yerleştirme) Çözümleri :
İhtiyacınız olan adayın şirketinize uygun şekilde istihdam edilmesi sağlanır. Tüm bu işleİstihdam çözümleri kapsamında, pozisyonun gereklilikleri kadar adayın kurum kültürüne ve dinamiklerine de uygun olması ve uzun süreli istihdam edilmesi amaçlanır.
Toplu işe alım projeleri kapsamında : Gişe yetkilileri, Saha satış ekipleri, muhasebe personeli, İnsan kaynakları personel sorumluluları, idari işler personelleri, Mağaza satış danışmanları istihdamları gerçekleştirilmektedir.